1 / 11
izrabotka na fasadi gips moleraj gletuvanje knauf
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.10.2022 21:13

Кисела Вода / Скопје

Firma so iskustvo kvalitet i odgovornost vo kvalitetot sami ke se uverite izvedba na gipsani oblogi zidovi plafoni molerisuvajne vo razni boi gletuvajne izvedba na fasadi so razi debelini na stiropor naj eftini vo gradot tel: 076 695 888 076 652 023 posetetene na fejzbug stranata
https://www.facebook.com/lakiinzinering/

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Lakiiii
Потврден огласувач
076695888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам