1 / 11
ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN | ИЗРАБОТКА НА ВЕБ СТРАНИ И ОДРЖУВАЊЕ
160 €
04.02.2023 09:59

Штип / Штип

Изработка на веб страни и нивно одржување.
------>>>www.arkahost.mk<<<-------
Ценовник во PDF: www.arkahost.mk/cenovnik.pdf
Изработуваме веб страни за
1.Вести
3.Туристички агенции
4.Агенции за работа
5.Транспорт
6.Облека и Накит
7.Домашни миленици
8.Авто делови
9.Сметководство
10.Фото Студија
11.Компјутери и Опрема
12.Ресторанти итн.......
----------------------------------------
Пакет- Про

До 2 јазика
Комплетено ослмислување на позициите на порталот или е-продавницата (со меѓусебна комуникација околку осмислувањето)✓
Поставување на неколку текстови во секоја категорија✓
Поставување фотографии✓
Поставување на можност за банери и реклами✓
Линкување до социјални мрежи✓
Oбразец за контакт✓
Интерактивна контакт мапа ✓
Мобилна верзија✓
Алатка за пребарување ✓
Facebook имплементација ✓
Деловен Емаил
Безбедносен сертефикат ✓
Членство✓
Наплата преку банков налог ✓
Наплата во готово при прием на нарачка ✓
Наплата преку платежна картичка ✓
Следење на вашиот инвентар. ✓
Управување со испораката и даноците ✓
Акции и купони за попуст ✓
Кориснички пристап за самостојно менување содржини,производи✓

Сето ова би ве чинело 200 евра со што имате обезбедена Еднократна Изработка , Бесплатен домен, Хостинг, Одржување и техничка подршка во рок од една година
--------------------------------------------
Пакет- Ultimate

До 3 јазика
Комплетено ослмислување на позициите на порталот или е-продавницата (со меѓусебна комуникација околку осмислувањето)✓
Поставување на неколку текстови во секоја категорија✓
Поставување фотографии✓
Поставување на можност за банери и реклами✓
Линкување до социјални мрежи✓
Образец за контакт✓
Интерактивна контакт мапа ✓
Мобилна верзија✓
Алатка за пребарување ✓
Facebook имплементација ✓
Деловен Емаил
Безбедносен сертефикат ✓
Членство ✓
Наплата преку банков налог ✓
Наплата во готово при прием на нарачка ✓
Наплата преку платежна картичка ✓
Следење на вашиот инвентар. ✓
Управување со испораката и даноците ✓
Акции и купони за попуст ✓
Кориснички пристап за самостојно менување содржини, производи✓

Сето ова би ве чинело 300 евра со што имате обезбедена Еднократна Изработка , Бесплатен домен, Хостинг, Одржување и техничка подршка во рок од една година.
-------------------------------------------
Во секое време се можете да не побарате да закажете состанок на 078 584 782
АЗГАРД Дооел Штип
Ул. Кирил и Методи бр 20 , Штип
Е-маил : info@arkahost.mk
Листа на последни изработени веб - страници:
www.eprint.mk
www.aquashop.mk
www.aux.mk
www.atv.mk
www.ecosolar.mk
www.ornamaks.com.mk
www.kk-avtomatizacija.mk
www.eac.org.mk
www.euromk.com.mk
www.ohridmacedonia.mk
www.marherbs.mk
www.povrzise.mk
www.lazovski.mk
www.solar.org.mk
www.ekoma.mk
www.necko.mk
www.gevgelijanet.com
www.vittoriaservice.com.mk
www.fkcbs.com.mk
www.ohrid.gov.mk
www.karpos.gov.mk
www.atv.mk
www.divine.mk
www.vm3d.eu
www.makfert.mk
www.tnlaw.mk
www.strumica.net.com
www.toplavoda.mk
www.negotino.gov.mk
www.grandtravel.com.mk
www.boss-shoes.mk
www.futurum.mk
www.ralstad.se

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Бизнис контакти

Се продава од: Претпријатие

Igor
Kiril i Metodi 20
Потврден огласувач
078584782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам