1 / 1
Аудио транскрипција контакт 071 277 738
1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 06:51

Скопје Центар / Скопје

Вршиме аудио транскрипција од англиски, германски, руски, француски, италијански, чешки, полски, холандски, шпански, португалски, турски, бугарски, хрватски, српски, албански и др. на македонски јазик и обратно.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

Preveduvac
Потврден огласувач
071277738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам