1 / 8
Sobi i apartmani Ohrid
По Договор
26.08.2022 08:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Издавам соби, студиа и апартмани во зависност од потребите на гостите. Лоцирани се кај градската болница и се на први кат и приземје.
Опремени се со засебни купатила и кујни(фрижидер, решо, прибор за јадење),интернет и тв во секоја соба,тераси, приватен паркинг простор... Исто така има и прекрасно дворно место каде можете да одморите и да се релаксирате.


Резервирвации на телефон :
075 558 516 - Ружа
076 246 080 - Стефан
046 261 406

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Миле
Потврден огласувач
075558516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам