1 / 5
Sobi i apartmani Ohrid
1 €
14.09.2022 09:36

Охрид / Охрид

Почитувани,
Издавам соби, студиo и апартмани во Охрид, зависност од потребите на гостите. Апартманите се наоѓаат кај градската болница, ул. Момчило Јорданоски.
Располагаат се со засебни купатила и
мини кујни, интернет и тв, собите имаат тераси, како и обезбеден приватен паркинг простор ... Исто така има и прекрасно дворно место каде можете да одморите и да се релаксирате.

>>> СЛОБОДНО ЗА РЕЗЕРВАЦИИ <<<<

Резервирвации на телефон :

075 558 516
076 246 080

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Миле
Потврден огласувач
075558516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам