1 / 9
Sobi i apartmani - Ohrid
1 €
26.05.2023 13:33

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Почитувани,
Се издаваат апармани и соби во Охрид, лоцирани кај градската болница, ул Момчило Јорданоски бр.84.
Апартманите се на прв кат и приземје и секоја соба има сопствено купатило, кујна, Интернет и тв, тераса и дворно место. Исто така за потребите на гостите имаме и обезбеден бесплатен паркинг.

РЕЗЕРВАЦИИ НА ТЕЛЕФОН:
075 558 516 Ружа

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
+38978698721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам