1 / 1
Masaza Profesionalna
600 МКД
Цената е фиксна
19.05.2022 20:22

Битола / Битола

Aко сакате да се опуштите после напониот ден или имате болки во мускулите,грбот,вратот-масажата е најдобриот лек за вас.
Медицинска масажа
Relax масажа
Масажа на грб
Масажа на врат
Масажа на цело тело
Масажата ја подобрува циркулацијата во вашето тело.
Одлична цена со одлична услуга за вас
Професионален масер со искуство доаѓа на повик низ цела МК.
075 351540
075 351540
075 351540

Категорија: Услуги, Сервисери / Студио за убавина и Рекреација / Масажни салони

Се продава од:

David
Потврден огласувач
075615713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам