1 / 1
SE PRODAVA NIVA VO S. TUIN
2 €
Цената не е фиксна
19.07.2020 10:06

Кичево

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva od 3000 m2 vo s. Tuin, mesto vikano Janidol.po cena od 2 evra
kvadrat.
Kontakt Vlatko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava niva vo selo Popovjani

15 €

Plac na asvalten pat za s. Osoj

29 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам