1 / 3
Vreki za spienje
2.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 14:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam vreki za spienje top kvalitetni. Sieni se za izvoz za holandska firma. Na golemo site 2000den.ostanati se uste 6 parcina.

Категорија: Спортска опрема и активности / Кампување и Природни активности / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075212909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам