1 / 11
Se iznajmuva !
1 €
Цената не е фиксна
27.10.2022 10:30

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Tomaki Dimitrovski 17/4

Se iznajmuva!
Potpolno nov i moderen vo strog centar na ul. Tomaki Dimitrovski kaj grcka ambasada, stanot ima privaten parking so video nadzor i garazna vrata so dalecinski upravuvac, wi-fi, kablovska televizija so smart tv.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

tome
Потврден огласувач
075494153 ili na Viber 38976705106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам