1 / 3
Се издава деловен простор
60 €
10.03.2022 18:23

Берово / Берово

Квадратура:

22 m²

Греење:

Нема

Се издава деловен простор на улица Партизанска бр. 7 веднаш после полицијата во Берово

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Сашко
Потврден огласувач
071232580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам