1 / 7
BRENER NA NAFTA/DIZEL za KOTEL ZA PARNO I SL.
100 €
Цената не е фиксна
02.02.2023 10:57

Кичево

Se prodava Brener koj raboti na nafta/dizel za kotel za parno ili slicno. Brenerot e ispraven so garancija. Malku e koristen. Tehnicki informacii imate na slikite.

p.s NE ODAM STRANSTVO I NE E HITNO! :D

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071254306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам