izdavam kukja
120 €
27.05.2023 22:54

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

J.Josifovski Gevgelija

izdavam kukja ( dve sobi i kupatilo) komplet opremeno info 077 699 207

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

prodazba
Потврден огласувач
077699207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам