БАРАМ РАБОТА КАКО НЕГОВАТЕЛКА ЗА СТАРИ ЛИЦА
1 МКД
28.04.2020 08:28

Битола / Битола

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Виша СС-VI степен

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Барам работа како негователка за стари лица, за информации ѕвонете на број 072/ 727 - 820 Љубица

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

zdravko
Потврден огласувач
070344485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам