1 / 12
Se Prodava i se iznajmuva kuka
12.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.08.2018 11:56

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

172 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

veles

Ekstra cena do 25 avgust Hitno se prodaava i se iznajmuva kuka do kirili metodi skolo opremena namestena so site uslovi za da se ziveee mozno DA VE POCEKAM ZA PARI NEKOLKU GODINI BEZ KAMATA NITU BANKA NE VI DAVA OVA PONUDA kukata neee lepenka samo 10 metra od dimce mircev gradinka..... skolo kiril metodi kon 077396568 ..cen po dog ..se izdava za 8000den opremena

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Lacio
Потврден огласувач
077396568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам