1 / 9
Prodavam masina za kesi
950 €
30.09.2021 23:54

Штип / Штип

Prodavam masina za pravenje kesi za leb i sendvic.Masinata e ispravnasamo treba da se setira.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

oglas17
Потврден огласувач
076232345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам