1 / 10
MOTEL SOBI VO STROGIOT CENTAR NA STRUGA
1.200 МКД
27.07.2019 13:00

Струга / Струга

Raspolagame so 18 odlicni sobi vo strogiot centar.(tv-wifi-terasa).Se naogame pozadi hotel Beograd

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Turist
Потврден огласувач
071517111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам