1 / 11
Плински скари
По Договор
26.09.2018 20:19

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Рачно изработени скари на плин:
Големи: димензии 80 x 50cm - со два вентила
Средни: димензии 60 x 40cm - со два вентила
Мали: димензии 32 x 32cm
Плинско ќумбе за пиперки дијаметар 55 cm

Цена по договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Nase
Потврден огласувач
075781780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам