1 / 12
Sobi - Apartmani Struga
1 МКД
17.07.2022 18:02

Струга / Струга

Sobi i apartmani na samo 100 metri od plaza.
Sobite se so poseben vlez i toalet.
Prizemje so ureden dvor,kujna.
Free WI-FI
Tv
Parking
Informacii na mob 070 362 132.
046 838 548.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
070 362 132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам