1 / 3
SE PRODAVA DUKJAN NA MAGISTRALA NASPROTI STRAFARA
1 €
07.01.2021 12:37

Кичево

Квадратура:

16 m²

Греење:

Друго

Se prodava dukjan od 16 m2 na magistralen pat, nasproti strafarata.
Cena po dogovor.
Vlatko 070 318 320

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se izdava deloven objekt do pazarot na Bul. Turisticka

1 €

SE PRODAVAAT DUKJANI VO LAMELI

1000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам