1 / 2
SE PRODAVA PLAC NAD SOCIJALNA ZGRADA GORICA
15 €
21.08.2021 12:18

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so povrsina od 2000m2 nad socijalnata zgrada Gorica-Drugovo i se naogja vo gradezna zona. Extra Cena.
Kontakt - Vladko : 070 318 320

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac so dve markici vo s. Celopeci

10 €

Se prodava plac zad Nabizi

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам