1 / 5
Oprema za market
1 €
02.07.2019 12:31

Кавадарци / Кавадарци

- Vitrina 4 metri
- 3 pulta za kasa
- Vaga
- Masina za secenje suvomesnati proizvodi

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
070242496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам