1 / 2
P4 ploca / kukiste
1.500 МКД
Цената е фиксна
29.04.2022 08:31

Охрид / Охрид

Se prodava komplet kukiste so dobro socuvani elementi:
- Kukiste
- Ploca: ASUS P5GPL-X SE
- Procesor: P4 3.0 GHz / 1 MB cache
- Kuler na procesor COOLER MASTER SILENCE CM12V
- RAM 2x 1GB Apacer UNB PC3200 CL3 (vkupno 2GB)
- Napojuvanje Delux ATX-500W P4
- Floppy
- Modem Conexant
- komplet vnatresni kabli

NEMA: graficka, hard disk i cd/dvd drive.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070723043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам