1 / 3
ORIGINAL NOVA ASICS Training Camp TORBICA torba
1.300 МКД
Цената е фиксна
01.02.2022 14:14

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Торбицата е нова, како што можете на сликите да видите на нејзе се етикетите, торбицата е од англија купена за поклон (промашен :)). Можам да ја испратам и по карго.

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

SC
Потврден огласувач
078262662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам