1 / 4
Sobi vo Ohrid 300
400 МКД
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 08:15

Охрид / Охрид

Квадратура:

120 m²

Спрат:

1

Греење:

Централо

Se izdavaat apartmani vo Ohrid do gradskata bolnica, sekoj apartman ima sosptveno kypatilo i zaednicka kujna. Moznost za smestuvanje do 20 lica
Telefon za kontakt 078414337

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
078414337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам