1 / 12
Вила Стивен -нас. Рача
1 МКД
12.09.2022 02:33

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Cе издаваат двокреветни и трокреветни соби во Населба Рача. Секоја соба е опремена со посебни купатила, посебни тераси,посебни влезови, посебни фрижидерчиња, телевизори. Има бежичен Интернет.Располагаме со комплетно опремена заедничка кујна, има можност и за скара.Се наоѓаме во нас.Рача после Билјанини Извори.Пред нас наоколу 600-700 метри се наоѓаат плажите Golden Beach, Кадмо, Куба Либре.ЗА подетални информации контактирајте не на следниот број: 078344338

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Stiven
Потврден огласувач
078344338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам