Instruktor za B Kategorija
1 €
01.08.2022 13:50

Ѓорче Петров / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Instruktor za B Kategorija kvalitetna prakticna I teoretska obuka javuvanje isklucivo na ovoj broj.
077/554-910 Nikola

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077554910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам