1 / 9
APARTMAN PRVA LINIJA NA PLAZA
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 14:23

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Partizanska bb

Se izdava kompetno renoviran namesten stan so ekskluzivna lokacija na plaza vo strog centar na gradot.
Apartmanot se sostoi od dnevna soba so trpezarija i teresa so pogled na ezero,kunja,dve spalni sobi so terasi,dve banji.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
078414337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам