Logo

RENAULT MEGANE 1.5 dci

Број на оглас: 2951351 | Објавен на: 12.03.2020, 22:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam reno megane 1.5 dci vo odlicna sostojba.redovno servisirana .registrirana do 11.2020.info samo na ovoj broj : 070 614 263 =070 614 263=070 614 263 HITNO poradi zaminuvanje vo stranstvo.

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 edvard

Потврден огласувач