1 / 5
Peugeut 207
4.300 €
Цената не е фиксна
07.10.2018 17:05

Демир Хисар

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2019

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

2007 god 1.6 HDI vo odlicna sostojba
napraven servis
telefon za kontakt
078 376 568 kire

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075431549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам