1 / 5
24/7 Vlecna-Sluzba Slep-Shlep Service ВЛЕЧНА СЛУЖБА ШЛЕП
72.217.688 МКД
06.06.2022 12:04

Ресен

Шлеп служба 24/7 Ресен нуди
-превоз на автомобили
-комбинја
-виљушкари
-земјоделска механизација -трактори
-помали камиони , минибуси
и секаков вид на возила до 6 тона .....

Плаќање на фактура ......

Цена по договор
072 217-688
Tow servise Road assistance

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
072217688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам