1 / 2
AUDIOENGINE D3 24-BIT DAC
5.000 МКД
Цената е фиксна
23.09.2022 21:30

Кичево

Ako sakate da slusnete maksimum kvalitet od vasite slusalki ili zvucnici , ovoj DAC e dobar izbor. Citajte reviews na internet :) .

https://audioengineusa.com/shop/components/d3-24-bit-dacheadphone-amp/
Kontakt info
00389326981

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Ivo
Sande Sterjoski 11
Потврден огласувач
0038978326981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам