prodavam kuka
9.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2019 19:48

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

2

Квадратура:

202 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

/ m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

mirce acev 17

prodavam Kukja na ulica
Mirce Acev br17

poveke info na
077/644-889

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

suncica
Потврден огласувач
077644889
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам