1 / 3
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАС.СТРЕЖЕВО
70.000 €
Цената не е фиксна
24.11.2022 07:07

Битола / Битола

Број на соби:

9

Квадратура:

172 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

нас.Стрежево

Куќата е на одлична локација во нас.Стрежево.
Два спрата по 86м2
Гаража од 14м2
Визба бр.1 10м2
Визба бр.2 9м2
Дворно место околу 50м2
За повеке информации на тел. 071263323
076949998

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам