1 / 7
КУЌА ПОД КИРИЈА( за краток или подолг престој)
По Договор
27.11.2022 11:49

Струга / Струга

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1993

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Струга

Куќата има 2 спрата. Може да се изнајми одделно по спратови или целосно.
Куќата е целосно опремена за живеење. Засебен тоалет, кујна, тераса
Просторен двор со можност за паркинг на повеќе возила.
- се наоѓа на само 2км оддалеченост од Струга, во село Мислешево
-Се издава за подолг престој

1. Прв спрат; дневна со трпезарија и кујна,и засебен тоалет
2. Втор спрат; дневна со трпезарија и кујна, посебна спална соба, тоалет

За повеќе информации на тел број или Viber

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Aneta
Потврден огласувач
070916888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам