1 / 3
Prodavam barkod citac Z-3080
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2019 10:20

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Barkod citacot e nov i nikogas ne e koristen.Istiot e komplet so site kabli za povrzuvanje. Poveke informacii na telefon: 070247529

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Се продава од:

Данило
Потврден огласувач
070372901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам