Logo

se izdava apartman na ul.Jane Sandanski

Број на оглас: 2956541 | Објавен на: 17.08.2019, 14:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 20 m²

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava apartman naul Jane Sandanski vo blizina na bolnicata.apartmanot e za 3-4 lica so sopstven parking.informacii na 075 99 38 38.zika

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  jimmy

Потврден огласувач