Logo

Vw Golf 5

Број на оглас: 2956982 | Објавен на: 13.06.2019, 03:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.200 €
4.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


077 940 050

Na mk tabli

So gumi 16 ki 4200 evra

Vw Golf 5 1.9 Tdi
Registriran na mk tabli

19ki bandazi
+zimski gumi


Uvezen od Germanija
Za poveke informacii na:
077 940 050

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач