Logo

citoen c5 2.2 hdi

Број на оглас: 2957273 | Објавен на: 07.07.2020, 07:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.200 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


uvezen od svajcarija.. vo super sostojba..kontakt 070688808

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач