1 / 2
Telefunken stub
4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.04.2019 21:46

Карпош / Скопје

Prodavam stub Telefunken
radio
dek kasetofon
gramafon so ploci
dva zvucnika(rabotat samo treba da se namotaat) se komplet

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078441900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам