Baram rabota vo stranstvo so MK pasos
1 €
08.12.2019 22:56

Куманово / Куманово

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

dvajca drugari sme moze u hoteli, restorani , fabrike i slicno

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

A...
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам