1 / 3
Washburn tremolo floyd rose
50 €
Цената не е фиксна
30.06.2022 21:58

Штип / Штип

Polovno floyd rose tremolo washburn...
Moze dogovor okolu cenata
076 232 345 Goran

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

oglas17
Потврден огласувач
076232345
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам