1 / 8
AUDI A4 1,9tdi 131 ks 2001god
3.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2018 13:00

Берово / Берово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2017

Сила на моторот:

131 kw / 178 ks

Audi A4 1,9tdi 131ks 2001god klimatronik vo mnogu dobra sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Slobodan
Потврден огласувач
078 313899
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам