1 / 2
NIVA НИВА
По Договор
30.06.2022 19:37

Ресен

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава или изнајмува земјиште во Крани м.в.Кале Колиба, на 100м од автокамп Крани, покрај новата пешачка патека, во површина од 12.000,00 м2 .
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ACE
Потврден огласувач
071567111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам