1 / 4
Bandazi so gumi za prikolka brakoza
6.100 МКД
08.07.2019 12:01

Скопје Центар / Скопје

Prodavam bandazi so gumi mishelin 145x10 za kamp prikolka brako.
cena: 6.100 den.
tel. 078/535-905

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

Диме
Потврден огласувач
078535905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам