1 / 7
VW PASSAT 1,9TDI 131ks ekstra
3.600 €
18.07.2018 19:53

Берово / Берово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2018

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

se prodava stegnena prednica,odlicen motor highline oprema, greaci na sedista ,senzori za prolizguvanje ,senzori za dozd ,parking senzori,kozeni sedista i mn dr.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

riki
Потврден огласувач
078568380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам