1 / 6
Kamp bungalov partizan ohrid
По Договор
28.08.2022 12:07

Охрид / Охрид

Bungalov komplet opremen kupatilo kujna dnevna spalna kapacitet 5 lica
na 20 metri od plaza i 15 min peski do centar na ohrid vo kamp Partizan zakazi si termin 075498450

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
075498450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам