1 / 3
masina za kawasaki ninja 2004/2005
1 €
Цената не е фиксна
23.09.2018 20:47

Делчево / Делчево

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

ninja

Километри:

5000

istalacija komplet so se kompjuteri masina za istiotvo delovi moze i cela

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078705881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам