1 / 2
ktm 620 mk dok
500 €
Цената е фиксна
04.10.2018 22:51

Делчево / Делчево

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1998

Модел:

620 lc4

ktm e vo ispravna sostijba
moze i vo delovi

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078705881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам