1 / 1
Neoprenski navlaki za stapala
400 МКД
Цената е фиксна
21.06.2022 11:13

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Неопренска заштита од студ за предниот дел на стапалата, користи 1,5 mm неопрен како бариера од надворешни влијанија.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
071799814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам